Wybierz najlepsze rozwiązanie

Biurko stacjonarne

599 zł netto miesięcznie

Stałe miejsce do pracy jest dla Ciebie ważne? To rozwiązanie jest idealne. Otrzymasz od nas biurko do pracy oraz kontenerek biurowy na dokumenty. Do dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia. O nic nie musisz się martwić. Zadbamy o sprzątnie, drukowanie, szybki Internet i zapas kawy. To wszystko oczywiście w cenie biurka. Dodatkowo salka konferencyjna będzie dla Ciebie dostępna w specjalnej cenie. Zajrzyj do nas i rozejrzyj się!

Dostęp 24/7h

Społeczność
lokalnych 
pośredników

Zapas 

kawy

Internet i drukarka

Biurko przechodnie

399 zł netto miesięcznie

Wiemy, że część osób pracując w naszej branży dużo czasu spędzasz poza biurem. Z myślą o nich stworzyliśmy biurka przechodnie. Tanie i wygodne rozwiązanie dla mobilnych. Nie limitujemy czasu spędzonego w biurze. Korzystasz ile potrzebujesz. Do dyspozycji pozostaje kuchnia i pełne wyposażenie biura. Otrzymasz też rabat na korzystanie z salki konferencyjnej. Pracuj tak jak lubisz. 

Dostęp 24/7h

Społeczność
lokalnych 
pośredników

Zapas 

kawy

Internet i drukarka

Wirtualne Biuro

89 zł netto miesięcznie

Wirtualne biuro to możliwość rejestracji firmy i wskazania adresu prowadzonej działalności w naszym biurze. Otrzymasz od nas skrzynkę pocztową do przechowywania korespondencji oraz możliwość oznaczenia firmy tabliczką z logotypem. Dzięki temu zwiększysz swoją wiarygodność i uporządkujesz przepływ firmowych dokumentów.

Skrzynka

pocztowa

Adres do rejestracji firmy

Tabliczka z logo

Sprawny obieg dokumentów

Salka konferencyjna

od 19 zł netto za godzinę

Salka konferencyjna jest gotowa na każde Twoje spotkanie. Wygodnie pomieści do 12 osób. Wyposażona jest w telewizor ze złączem HDMI i tablicę suchościeralną. Minimalny czas rezerwacji to 30 minut. W czasie spotkania do dyspozycji jest całe zaplecze biura ze wszystkimi sprzętami. Rezerwacji możesz dokonać w każdej chwili w linku poniżej.

Telewizor i tablica

Do 12 osób na spotkaniu

Zapas 

kawy

Internet i drukarka

Heading 1

Biuro na wyłączność

1500 netto miesięcznie

Najczęściej można spotkać się ze stwierdzeniem, że biuro coworkingowe dedykowane jest jednoosobowym działalnościom, które mają na celu oszczędność pieniędzy i networking z innymi firmami. A co z większymi działalnościami? Przygotowaliśmy ofertę indywidualnej przestrzeni na wynajem w biurze coworkingowym. Opłaty administracyjne to tylko 500 zł netto  miesięcznie!

20h salki konferencyjnej

109 m2 calkowitej powierzchni

Lokalizacja w centrum miasta

Jedna faktura 

Dalej nie możesz się zdecydować?

Po prostu wpadnij do nas na kawę i zobacz jak pracujemy. Jeżeli chcesz nas przetestować - umów się na darmowy dzień próbny! 

© 2019 Property Spot.

Bądź na bieżąco

Skontaktuj sie z nami

Władysława IV 53/10

Gdynia

  • Facebook