Marketing dla

branży nieruchomości

Dedykowany marketing dla Twojej firmy

W Property Spot. wierzymy w małe firmy w branży nieruchomości. Wiemy jakie są ich potrzeby i jak ciężko znaleźć czas, żeby prowadzić systematycznie działania online. 

Mamy doświadczenie w prowadzeniu marketingu dla małych deweloperów, biur nieruchomości czy firm związanych z finansami. 

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. 

Facebook

Zaprojektujemy lub poprowadzimy Twoje działania na Facebooku. Opracujemy strategie i dostosujemy budżet jeżeli zdecydujesz się na płatne reklamy. Chcesz prowadzić fanpage samodzielnie? Podpowiemy Ci jak to zrobić!

Strategia

Opracujemy plan z którego dowiesz się jak pozyskać i utrzymać klientów. Strategia obejmuje nie tylko działania online, ale także wszystkie miejsca w którym odbiorcy spotykają się z firmą.

Google

Zadbamy o pozycje Twojej firmy w wyszukiwarce, podpowiemy co poprawić żeby była bardziej widoczna. Możesz zlecić nam także reklamy displayowe i te w wyszukiwarce. Dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Strona www

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, którą zaprojektujemy indywidualnie dla Twoich potrzeb. Tworzymy je w oparciu o prosty CMS w któym z łatwością sam będziesz mógł edytować co tylko będziesz chciał.

Automation

Żeby oszczędzić Twój czas zautomatyzujemy marketing Twojej firmy. Dzięki temu system sam śledzi zachowania Twoich klientów i dostosowuje komunikat do ich potrzeb. A to wszystko bez Twojego udziału. 

Konsultacje

Oferujemy także doradztwo marketingowe. Podczas rozmowy zorientujemy się w Twoich potrzebach i zaproponujemy Ci co możesz zmienić w swoich dotychczasowych działaniach.

Nie wiesz od czego zacząć? 

Napisz do nas, chętnie umówimy się na darmową konsultacje. Sprawdzimy Twoje potrzeby i wspólnie ustalimy od czego zacząć nasze działania.

© 2019 Property Spot.

Bądź na bieżąco

Skontaktuj sie z nami

Władysława IV 53/10

Gdynia

  • Facebook