Szukaj

Pierwsze w Polsce biuro coworkingowe dla pośredników nieruchomości

Zaktualizowano: 15 lip 2019

Mamy przyjemność pochwalić się pierwszym w Polsce biurem dedykowanym niezależnym agentom nieruchomości, które mieści się w Gdańsku Wrzeszczu.

Coworking to przestrzenie do pracy, które są współdzielone przez różne firmy. Jest to stosunkowo młode zjawisko, które przybyło do nas ze Stanów Zjednoczonych. W Polsce to wciąż nowość jednak już można zaobserwować jego dynamiczny rozwój. W przeciągu ostatnich trzech lat, liczba osób korzystających z tej formy biura wzrosła aż czterokrotnie.

Centrum Pośrednika, jako pierwsze stworzyło przestrzeń coworkingową uwzględniając jedną branżę. Jest to wynik obserwacji rynku, na którym wychwyciliśmy lukę i zapotrzebowanie na wspólne miejsce do pracy dla agentów nieruchomości. Co szczególnie istotne, jest to przestrzeń do pracy dla niezależnych pośredników, spośród których każdy pracuje na swoje nazwisko i markę. W efekcie jest to rozwiązanie kierowane zwłaszcza do doświadczonych agentów, którzy rozpoczynają działalność na własną rękę.

Podstawowe zalety naszej przestrzeni


✔ Tworzymy społeczność pośredników

Tym co szczególnie wyróżnia nas na rynku jest dedykowany charakter przestrzeni. W związku z powyższym tworzy się wyjątkowa atmosfera wzajemnej motywacji. Ponadto są to warunki sprzyjające wymianie doświadczeń ludzi z jednej branży, służących sobie nawzajem pomocą. Jednocześnie jest to bardzo praktyczna przestrzeń do wymiany ofert, co niejednokrotnie pozwala na szybsze znalezienie klienta, czy nieruchomości.

Reasumując nasza przestrzeń to rewelacyjna szansa na ciągły rozwój oraz bardziej wydajną i efektywną pracę.


✔ Oszczędność pieniędzy

Wśród niewątpliwych zalet naszej przestrzeni wymienić trzeba oszczędność pieniędzy współpracujących z nami pośredników. Wynajem biura w pojedynkę w biurowcu, czy nawet budynku mieszkalnym, to koszt rzędu minimum 2000 zł. Do tego trzeba doliczyć jeszcze koszt umeblowania, media, internet, drukarkę itp. W naszej ofercie za wszystko w sumie pośrednik ponosi koszt średnio 600 zł miesięcznie. Co więcej działalność we współdzielonej przestrzeni stwarza szansę na pośredni zwrot tych wydatków. Praca wśród innych pośredników i codzienna możliwość wymiany informacji stwarza dużą szansę na znaczące przyśpieszenie większości transakcji.
✔ Miejsce do spotkań z klientami

Wiemy jak częste i ważne jest miejsce do spotkań z klientami, dlatego przygotowaliśmy je w naszym biurze. Jest to dla pośredników rozwiązanie bardzo wygodne i praktyczne ze względu na bliskość całej dokumentacji i możliwość dokonania szybkiej ewentualnej korekty, dodruku itp.


Informacja o coworkingu dla pośredników rozeszła się właściwie sama i zyskała więcej zainteresowanych niż mogła pomieścić. W efekcie pierwsze biuro Centrum Pośrednika mieści jedenaście agencji nieruchomości, a wśród nich: Marta Bartosińska Nieruchomości, Tomasz Cymański Nieruchomości, Natalia Kamińska Nieruchomości, PK Consulting, Maćkowski Nieruchomości, Natalia Strojecka Nieruchomości, Agnieszka Szrajber Nieruchomości, Ewelina Wilczewska Nieruchomości, RJK Invest Jakub Rajnik, Holiczko Nieruchomości i Mieszkania Dla Rodzin.


W związku z dużym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem tematem, planujemy aktualnie kolejne lokalizacje. Jeśli szukasz przestrzeni do pracy i jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu.
98 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie