Szukaj

Pośredniku, szukasz biura dla 6-8 osób w centrum Gdyni?

Zaktualizowano: 25 lut 2020

Praca w biurze coworkingowym to już powszechny trend w Polsce i na świecie. Taka forma prowadzenia biura rozwija się dynamicznie, a mnogość artykułów na ten temat pozwala na przyjrzenie się liście wad i zalet tego zjawiska.

 

Oferujemy indywidualne pomieszczenie o powierzchni 25 m2 w centrum Gdyni.

Ogranicz koszt do 1500 zł netto miesięcznie nawet przy 8 osobach w firmie! Wyposażone biuro, dostęp do salki konferencyjnej i udział w szkoleniach dla pośredników w cenie. Pracuj w społeczności lokalnych ekspertów nieruchomości. Opłaty administracyjne 500 zł Jeżeli szukasz miejsca do pracy dla mniejszej liczby osób sprawdź TUTAJ

 

Najczęściej można spotkać się ze stwierdzeniem, że biuro coworkingowe dedykowane jest jednoosobowym działalnościom, które mają na celu oszczędność pieniędzy i networking z innymi firmami. A co z większymi działalnościami?Jako pierwsze biuro coworkingowe w Polsce dedykowane branży nieruchomości słuchamy potrzeb naszych klientów. Pierwszym krokiem było samo nadanie profilu naszemu biuru. W miarę upływu czasu zaczęły spływać do nas informacje dotyczące potrzeb związanych z wieloosobowymi działalnościami. Często takie biura nieruchomości nie widziały perspektyw na pracę w coworkingu, ale jednocześnie bardzo zależało im na pozostaniu w społeczności pośredników, rozwoju i oszczędności pieniędzy.

Dlatego też postanowiliśmy uruchomić możliwość wynajmu indywidualnego pomieszczenia dla całego biura nieruchomości! Prywatne biuro w naszym coworkingu pomieści nawet 8 osób!
Co oferujemy w cenie prywatnego biura?

- Cena zawiera rachunki, sprzątnie biura, internet a także dostęp do kuchni.

- 20 h salki konferencyjnej z telewizorem ze złączem HDMI i tablicą suchościeralną.

- Jedną fakturę na koniec miesiąca.

- Styczność z branżą pośredników (warsztaty i szkolenia raz w tygodniu, korzystający z biurek inni pośrednicy).

- Lokalizacja w centrum Gdyni, winda, blisko do SKM i przystanków autobusowych. 2 minuty pieszo do Urzędu Miasta!

- Całe biuro ma łączną powierzchnie 106 m2, do dyspozycji na wyłączność oferujemy 25 m2 prywatnego biura.


Wiemy, że działalność pośredników i biur nieruchomości bywa nieprzewidywalna dlatego jesteśmy elastyczni! Umowę podpisujesz na jak długi okres chcesz (powyżej miesiąca), a rezygnujesz z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.


A to wszystko za 1500 zł netto miesięcznie / Opłaty administracyjne 500 zł/ , niezależnie od liczby pracowników!


Zobacz jak wygląda cała przestrzeń naszego biura klikając strzałkę widoczną na poniższym zdjęciu:Wiemy, że decyzja o zmianie miejsca pracy jest trudna i wymaga czasu. Zależy nam na tym, żebyście czuli się w Property Spot. jak u siebie, dlatego chętnie zapraszamy do nas na niezobowiązującą kawę, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości! Zobacz jak funkcjonuję nasza salka podczas cośrodowych warsztatów, albo po prostu zacznij u nas pracować. Nadal nie jesteś pewny czy nasze biuro jest odpowiednie dla Twojego biura nieruchomości? Napisz do nas maila opisując wszystkie swoje wątpliwości i pytania, postaramy się doradzić.


czesc@propertyspot.pl 730 100 306

Czekamy na Ciebie!


154 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie